Skip to main content

Hakkımızda

Solar enerji bağlantı elemanları alanında yılların getirdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimize yüksek standartlara sahip ürünler sunmaya devam ediyoruz.

Kalıpsan Solar Enerji Montaj Sistemleri olarak, alanında uzman kadro ve en güncel teknolojilere sahip makine parkurumuzla birlikte Avrupa & dünya standartlarına uygun üretim yapıyoruz.

30 yıllık alüminyum sac metal kalıp tasarım/imalat ve ihtiyaç duyulan alaşımlı/alaşımsız ekstrüzyon/levha üretimimiz ile birlikte “Kalıpsan Solar Enerji Montaj Sistemleri” olarak 15 yıldır aktif olarak IATF 16949:2016 standartlarında üretim yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz solar enerji bağlantı elemanları ürünlerimiz ile (solar konstrüksiyon, aşık ray profili, orta clamp, z clamp, üçgen ayak, panel montaj rayı, kiremit kancası) profesyonel çözümler üretiyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak solar panel çatı taşıma sistemleri bağlantı elemanlarında yüksek standartlardaki ürün gruplarımızla sürdürülebilir çalışma ortamı sunuyoruz.

Kataloğu İncele