Skip to main content

Kalite Politikamız

Yüksek performanslı ürünler ürettirme konusundaki yetkinliğimiz ve tecrübemiz bizi bu alanda güçlü kılan özelliklerimizdendir. Profesyonel hizmet anlayışımız ve satış sonrası hizmetlerimiz ile sektörde alüminyum tedarikçisi olmaktan öte bir çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

  • Müşterilerimizin isteklerini tam olarak anlayıp, zamanında ve doğru olarak karşılamak,
  • Hatasız, verimli ve hızlı çalışmak,
  • Sürekli gelişme kavramını benimsemek,
  • Çalışanlara gerekli eğitimleri sağlamayı bir görev kabul etmiştir.
  • Yurt içi ve yurt dışı satış miktarı değerlerini ve müşteri sayısını sürekli artırmayı amaçlamıştır. Yasal ve mevzuat şartlarına uymayı görev kabul etmiştir.

Testler

Tüm dünyada kullanılmak üzere üretmiş olduğumuz konstrüksiyon amaçlı alüminyum profil üretimimizin hepsi çok zor üstün testlerden başarıyla geçip sertifikasyon sürecini tamamladıktan sonra müşterilere sunulmaktadır. Alanında dev firmaların tercihi Kalıpsan Alüminyum markası olarak sertifikasyon sürecini tamamlayıp panel üreten ve konstrüksiyon tedarik eden firmaların panel çerçevelerinde de aynı şekilde Kalıpsan Solar Alüminyum ve Kalıpsan Solar Enerji olarak panel çerçevesi, clamp, ray profili, üçgen ayak, kiremit kancası, ayarlanabilir kiremit kancası gibi ürünlerimizle tercih ediliyoruz.