Skip to main content
Blog

Kalıpsan Solar Enerji Montaj Sistemleri’nin Kalite ve Tecrübesi

Kalıpsan Solar Enerji Montaj Sistemleri’nin Kalite ve Tecrübesi ile Kalıpsan Solar Enerji Montaj Sistemleri, 30 yıllık tecrübesi ve yüksek kalite anlayışıyla solar enerji bağlantı elemanları üretiminde uzmanlaşmıştır. Otomotiv ve savunma sanayii gibi nitelikli ürün talep eden sektörler için de hizmet veren firma, alüminyum sac metal kalıp tasarımı ve imalatında ihtiyaç duyulan alaşımlı ve alaşımsız levha üretimi ile müşterilerine profesyonel çözümler sunar. Geniş ürün çeşitliliği ve modern makine parkuru ile Kalıpsan Solar Enerji Montaj Sistemleri, solar enerji montaj sistemleri ve alüminyum taşıyıcılar imalatında sektörde öncü bir rol üstlenir. İşte firma bünyesinde üretilen ürün çeşitleri;

Solar kiremit çatı kancası, güneş enerjisi panellerinin konutların eğimli çatılarında güvenle monte edilmesini sağlar. Bu kancalar, çıtalı veya çıtasız kurulumlara uygun olarak tasarlanmış olup, paslanmaz çelikten üretilmektedir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği sayesinde farklı çatı tiplerine kolayca uyum sağlar.

Güneş enerjisi sistemlerinde sıkça kullanılan bir diğer ürün ise Solar kenet çatı aparatıdır. Bu aparat, özellikle sandviç panellerde kullanılan profil bağlantı ekipmanıdır. Her panel tipine göre özel olarak tasarlanabilir ve imal edilebilir. Kalıpsan Solar Enerji Montaj Sistemleri, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel tasarımlar yaparak, en uygun çözümleri sunar.

Güneş enerjisi sistemlerinin montajında kullanılan Panel kenar tutucu, panelleri profile sabitlemek için kritik bir bağlantı elemanıdır. Bu tutucular, güneş panellerinin kenarından bağlantıya olanak sağlar ve montajın sağlamlığını garanti eder. Kalıpsan Solar Enerji Montaj Sistemleri, bu ürünlerin üretiminde de yüksek kalite standartlarına uyar. Paslanmaz çelikten imal edilen bu tutucular, uzun ömürlü ve dayanıklı çözümler sunar.